Napełniania big bagów FlowMatic®

‹‹ ››

Stacje napełniania big bagów 

Wykonane ze stali nierdzewnej 304L/316L

Firma PALAMATIC PROCESS opracowała gamę kompletnych stacji napełniania i pakowania big bagów z polipropylenu z czterema uchwytami (FIBC, średniej wielkości, jumbo bag, bulk bag), aby odpowiedzieć na potrzeby przemysłu. Proponujemy stacje napełniania big bagów z różnymi systemami zasilania i o różnym stopniu zautomatyzowania.

Zasilanie opadowe, taśmowe, bezprzewodowe, itd... otwór zasypowy z odpylaniem i system nadmuchiwania big baga. Ważenie za pomocą ogniw obciążnikowych i modułu elektronicznego.

Opcje: system podwieszania z wyłącznikiem elektrycznym ułatwiający umieszczanie big bagów, automatyczne odprowadzenie napełnionego big baga, automatyczne umieszczenie pustej palety pod big bagiem

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Stacje napełniania FlowMatic® opracowano dla procesów o średniej i wysokiej wydajności, wymagających przenośników i/lub regulowania wysokości głowicy załadunkowej. Wszystkie nasze stacje odpowiadają różnym zastosowaniom i charakteryzują się wysokiej jakości wydajnością, co czyni je wyjątkowo opłacalnymi. PALAMATIC PROCESS oferuje dokładnie to, czego potrzebujecie, aby napełniać big bagi: od "podstawowych" tanich stacji napełniania, przechodząc przez gamę pośrednią, aż po zautomatyzowane systemy o dużej wydajności.

Stacje napełniania PALAMATIC PROCESS oznaczają bardzo precyzyjne napełnianie, głównie dzięki systemom kontroli, które można zintegrować ze stacjami. Nasi inżynierowie zapewniają integrację systemów kontroli w instalacjach już zrealizowanych, co umożliwia swobodne monitorowanie procesów przemysłowych. Pozwala to zmniejszyć interakcję między człowiekiem a maszyną oraz zoptymalizować liczbę napełnianych big bagów na godzinę.

Dział inżnieryjny PALAMATIC PROCESS proponuje rozwiązania na żądanie dla stacji napełniania, w zależności od typu worka (big bag, oktabin) oraz od ograniczeń własnych i wydajności. Razem możemy wypracować zindywidualizowane rozwiązanie i przystosować je do określonych specyfikacji.


Chcesz zoptymalizować proces przemysłowy?

Oferujemy rozwiązania na żądanie.

Kontakt z nami