Ręczne opróżnianie worków

‹‹ ››

Główne cechy urządzenia

Ręczna stacja opróżniania worków jest stosowana do rozpakowywania worków z proszkami lub granulatami. W procesie rozpakowania i ręcznego rozładunku, materiały spadają do zbiornika ze stali nierdzewnej. Pył powstały w trakcie otwarcia jest filtrowany przez maszynę odpylającą, co gwarantuje czyste środowisko pracy dla operatorów.
Ten system znacząco redukuje straty produktu, eliminuje konieczność sprzątania strefy i chroni operatorów, zapobiegając skażeniu miejsca pracy.

RASTARIVATEL_MEShKOV_standartnyy.jpg

po_angielsku.jpg

RASTARIVATEL_MEShKOV_germetichnyy.jpg

po_angielsku.jpg

RASTARIVATEL_MEShKOV_gigienichnyy.jpg

po_angielsku.jpg

RASTARIVATEL_MEShKOV_pod_zakaz.jpg

po_angielsku.jpg

Zasada działania

Operator umieszcza worek na ruchomym pulpicie ręcznie lub z pomocą manipulatora do worków. Rozcina i otwiera worek wypełniony materiałem sypkim, rozchylając go na boki, aby wysypać produkt do zbiornika. Worek jest usuwany przez kompaktor, który zmniejsza objętość odpadów.

Fonctionnement vide sac manuelFonctionnement vide sac ligne production industrielleFonctionnement vide sac poudre

Drzwiczki dostępowe są wyposażone w sprężynę gazową, która wspomaga ich otwieranie i pozwala na stabilne pozostawienie ich w pozycji otwartej bądź zamkniętej. W trakcie rozładunku wentylator pochłania drobne cząstki dzięki filtrom wychwytującym pył. Elementy filtrujące są czyszczone uderzeniami sprężonego powietrza. Zmiana wkładów filtracyjnych jest prosta, gdyż są one łatwo dostępne. 


Chcesz zoptymalizować proces przemysłowy?

Oferujemy rozwiązania na żądanie.

Kontakt z nami