Automatyczne opróżnianie worków

‹‹ ››

Rozwiązania dla automatycznego rozładunku worków
Wykonane ze stali nierdzewnej 304L/316L

Główne cechy urządzeń

PALAMATIC PROCESS opracowuje maszyny o specyficznych cechach w celu zautomatyzowania procesów produkcji. Przeznaczeniem automatycznych stacji rozładunku worków jest obsługa produktów sypkich oraz sproszkowanych przy zachowaniu szybkiego tempa pracy.
Stacje te umożliwiają manipulowanie workami, ich automatyczne otwarcie i rozładunek, z wydajnością rozładowania do 99,9% zawartości i do 15 worków na minutę, przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. 

PALAMATIC PROCESS dysponuje kompletną gamą automatycznych stacji rozładunku worków, które odpowiadają na wszelkie potrzeby przemysłu: 

Automatyczne systemy rozładunku są zgodne ze wszystkimi gałęziami przemysłu, które pracują z produktami pakowanymi w worki.
Automatyczne systemy rozładunku worków są idealne zwłaszcza dla trzech gałęzi przemysłu:
Przemysł spożywczy: automatyczne stacje rozładunku worków są całkowicie zamknięte, co zapobiega zanieczyszczeniu żywności w trakcie rozładunku, ograniczając interwencję człowieka w czynności otwierania.
Przemysł chemiczny: produkty chemiczne mogą być bardzo niebezpieczne, co oznacza, że wymagają delikatnego obchodzenia się z nimi w trakcie rozładunku worków. Automatyczne systemy rozładunku całkowicie eliminują ręczną manipulację operatora, w ten sposób zachowując czystość substancji.
Przemysł farmaceutyczny: materiały sproszkowane stanowią 80% używanego surowca pierwotnego. Aby uniknąć zmian w swoistych właściwościach produktów farmaceutycznych, nasze maszyny utrzymują zamknięte i kontrolowane środowisko. Mają również system zasysający, który zapobiega rozproszeniu produktu.


Chcesz zoptymalizować proces przemysłowy?

Oferujemy rozwiązania na żądanie.

Kontakt z nami